Sklepy internetowe

Sklep internetowy

W dzisiejszych czasach posiadanie sklepu czy sprzedaż towarów nie musi się ograniczać do niewielkiego regionu, w którym prowadzimy swoją działalność. Idealnym "wyjściem na zewnątrz" ze swoimi produktami są sklepy internetowe. Jednak wiele osób wciąż obawia się lub twierdzi, że nie będzie w stanie prowadzić sklepu. Nic mylnego...

Obecnie tworzone platformy sprzedażowe dążą właśnie do uproszczenia i zautomatyzowania wszelkich operacji związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Dzięki temu, decydując się na otwarcie własnego sklepu, otrzymujesz szanse dotarcia do olbrzymiej liczby Klientów.


Zapytaj o cenę stworzenia sklepu


Atrakcyjny i widoczny sklep internetowy

Dostępne tanie lub darmowe sklepy internetowe nie zawsze są dostosowane dla Klientów i/lub wyszukiwarek internetowych. Dodatkowo, oferują przeważnie jeden lub kilka mało atrakcyjnych szablonów, zazwyczaj uniwersalnych i nie związanych z daną branżą.

Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb sklep internetowy, posiadający unikalną i atrakcyjną dla Klientów szatę graficzną. Prosty w zarządzaniu oraz posiadający wiele dodatkowych funkcji, m.in. płatności przez internet, prowadzenie promocji, systemy kuponów rabatowych, automatyczne wystawianie faktur i wiele innych. A co najważniejsze, zoptymalizowany dla wyszukiwarek i dobrze widoczny w sieci (platformy ecommerce).

Jak wypromować sklep internetowy?Sklep widoczny w wyszukiwarce (Google, Bing, Yahoo)

Decydując się na naszą ofertę, mogą również Państwo liczyć na dokładne informacje dotyczące samodzielnej poprawy widoczności w wyszukiwarkach oraz miesięczne pozycjonowanie sklepu internetowego w ramach jego projektowania i instalacji.

  • Nasze sklepy internetowe:
  • Indywidualna szata graficzna dopasowana do branży
  • Zoptymalizowany dla wyszukiwarek, dobrze widoczny w sieci
  • Kilkadziesiąt dodatkowych modułów do samodzielnego wyboru i instalacji
  • Zautomatyzowany i przejrzysty system zarzadzania sklepem
  • Możliwość instalacji własnego poradnika/serwisu branżowego, w celu poprawienia prestiżu sklepu
  • Integracja sklepu internetowego z popularnymi serwisami, np. Allegro i porównywarkami cen

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia