Linki sponsorowane (PPC)

Linki sponsorowane, Google AdWords

Linki sponsorowane są najszybszym sposobem na reklamę w Google oraz wielu popularnych stronach i serwisach z nim współpracujących. Efekty ich działania widać natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Dodatkowo, płacisz tylko i wyłącznie, gdy ktoś za ich pomocą wejdzie na Twoją stronę (ang. Pay Per Click - PPC).

Kolejną zaletą jest to, że koszty kampanii i poszczególnych słów możesz ustalać samodzielnie. Niestety, jeżeli nie zadbasz o odpowiedni kształt kampanii i bezustanną analizę wyników oraz jej ciągłą optymalizację, może okazać się, że inwestycja w reklamę przewyższy zysk lub niepotrzebnie będziesz tracić część budżetu. My zrobimy wszystko, by tak nie było.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Jak działa reklama w AdWords?

Pierwszym krokiem jest ustalenie grupy docelowej dla reklamy, czyli kim dokładnie są Twoi Klienci. Wybierzemy odpowiednie słowa kluczowe, na które będą ukazywały się Twoje reklamy, ale tylko te, które rzeczywiście używane są przez wybraną wcześniej grupę osób.

Prowadzenie kampanii reklamowej

Wiedząc, do kogo ma trafić reklama, ustalimy jej kształt i formę (np. czy będzie to wyłącznie reklama w wyszukiwarce, czy również banery reklamowe w serwisach i na portalach współpracujących z Google). Dalszym etapem będzie analiza skuteczności reklamy i bezustanne dążenie do zwiększenia jej efektywności.

linki sponsorowane Szczecin, reklama w Google


Dobra kampania reklamowa w Google wymaga bezustannej opieki - analizy skuteczności, optymalizacji słów kluczowych i treści reklam czy dopasowywania stawek do zmian u konkurencji. To wszystko składa się na poprawę skuteczności Twojej reklamy i znacznego obniżenia jej kosztów.

  • Zalety korzystania z kampanii linków sponsorowanych:
  • reklama jest widoczna w internecie zaraz po jej utworzeniu,
  • uzyskujesz pełną kontrolę nad przebiegiem i kosztami kampanii,
  • masz dostęp do zaawansowanych statystyk Google i wgląd we wszelkie dane dotyczące reklamy.

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia