Audyt SEO strony / sklepu internetowego

Audyt SEO stron i sklepów internetowych

Czym jest audyt SEO? To szczegółowy raport zawierający informacje dotyczące słabych elementów Twojej strony internetowej oraz skuteczności prowadzonych działań marketingowych w wyszukiwarkach.

Każda uwaga i każdy istotny element, osłabiające pozycję oraz widoczność w Google są dokładnie omówione. Dodatkowo, przedstawione są ich najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

Musisz wiedzieć, że dobrze optymalizowana strona internetowa, spełniająca warunki stawiane przez wyszukiwarki może bez przeszkód konkurować nawet z największymi serwisami internetowymi. Kluczem do tego jest poznanie silnych i co najważniejsze słabych stron Twojej witryny.

Zapytaj o koszt audytu

  • Kiedy potrzebny jest audyt SEO:
  • Masz wątpliwości co do skuteczności dotychczasowych działań marketingowych (optymalizacji i pozycjonowania).
  • Wykonano dla Ciebie stronę lub sklep internetowy i nie masz pewności, czy są "przyjazne" wyszukiwarkom (dobrze zoptymalizowane), co w przyszłości może negatywnie odbić się na Twoich dochodach oraz niepotrzebnie zwiększyć nakłady na reklamę.
  • Chcesz dokładnie poznać sytuację Twojej witryny w internecie lub nie wiesz, dlaczego konkurencja jest wyżej w wynikach Google.
  • Masz problem z widocznością strony w wyszukiwace Google, np. daleka pozycja lub całkowite usunięcie strony.
  • Chcesz sprawdzić, czy Twój sklep internetowy, strona firmowa czy portal spełniają aktualne wytyczne wyszukiwarek i nie grozi im nałożenie żadnej kary od Google.

Sprawdź, czym jest audyt techniczny?


 

Co warto jeszcze wiedzieć o audycie SEO? To zestawienie wielu czynników, które decydują m.in. o zajmowanej przez witrynę pozycji w wynikach wyszukiwania Google oraz ilości fraz, dzięki którym odwiedzający trafiają na Twoją stronę. Przeprowadzjąc audyt SEO, zwracamy szczególnie uwagę na dwie grupy czynników: wewnętrzne - związane z budową, strukturą i zawartością strony oraz zewnętrzne - w dużej mierze chodzi tu o popularność Twojej strony w internecie.


Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia